Podpora

Našim majitelům výrobků Cub Cadet poskytujeme hodnotu s obsahem podpory, která vám přinese jistotu při řešení jednoduchých úkolů nebo rady na prodloužení životnosti vašeho stroje. Pokud nemůžete najít to, co potřebujete, požádejte o pomoc specialistu na produkty Cub Cadet.

Pomocí našeho praktického vyhledávače najdete nejbližší autorizovaný servis CubCadet.

Získejte všechny potřebné informace o záruce, opravě nebo výměně výrobku.

Navrženy speciálně pro váš produkt, poskytují největší spolehlivost a výkon.

Zobrazit a stáhnout naše nejnovější brožury.

Servis a ještě mnohem víc

Stroje Cub Cadet jsou k dostání pouze u autorizovaných prodejců, kteří nabízejí široký sortiment výrobků a služeb. Cílem prodejce je poskytnout Vám rychlé a pohodlné služby, ať se zajímáte o nový stroj, nebo jen potřebujete více informací o určitém výrobku nebo službě.

Odborné poradenství:

Prodejní personál každého dealera Cub Cadet je speciálně vyškolen na prodej travních a zahradních strojů i sněhových fréz. Již dlouhé roky radí zákazníkům a poskytují odborné poradenství, takže určitě pomohou vybrat správný stroj i pro Vás.

Předvedení stroje:

Váš prodejce Cub Cadet Vám umožní si pečlivě prohlédnout stroj přímo na prodejní ploše. Zákazník Cub Cadet vždy ví, co si kupuje.

Servisní středisko:

Pokud se vám stroj porouchá, váš prodejce ho nemusí nikam posílat, ale opraví ho ve své vlastní dílně. Dealeři Cub Cadet jsou odborníci na opravy a jsou schopni zajistit všechny potřebné náhradní díly.

Financování

Chtěli byste svůj nový stroj pohodlně zaplatit v průběhu několika následujících let? Žádný problém! Váš prodejce Cub Cadet vám nabídne nejvhodnější způsob fi nancování.

Rychlé doručení

Velké produkty, které si nemůžete odvézt sami, vám prodejce Cub Cadet doručí až přímo domů.

Odborné opravy

V případě, že se vám stroj pokazí, váš prodejce Cub Cadet u vás stroj vyzvedne a nechá ho opravit ve vlastní prodejně. Mít po ruce ty správné náhradní díly a know-how na opravy je jednou ze silných stránek našich prodejců Cub Cadet.

Najít prodejce

Nejste si jisti, kde lze zakoupit produkty Cub Cadet? Pomůžeme vám najít nejbližšího prodejce.